Festiwal Kulminacje

KATEGORIA: Festiwal

Data 14-16 maja 2019 r.
Miejsce
Informacja
Festiwal Kultury Studentów KULMINACJE oficjalnie wpisują się w obchody 100 -ecia Uniwersytetu Poznańskiego, co zbiega się również w czasie z jubileuszem Festiwalu KULMINACJE. Dlatego organizatorom zależało, aby motyw dziesiątej edycji nawiązywał do obu rocznic. Stąd pomysł na KULMINACJE X(lecie) D(ziałalności) - połączenie nowoczesnej i młodzieżowej formy słownej z bagażem doświadczenia KULMINACJI. Pokazuje to, że to wydarzenie nieustannie się zmienia, zwracając uwagę na potrzeby i zainteresowania młodych ludzi, ale nie zapomina o swoich korzeniach i tradycjach.

Tegoroczna, X już edycja, odbędzie się 14-16 maja. Festiwal poprzez swoją formę daje możliwość obcowania z szeroko pojętą kulturą i sztuką poprzez cykl wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Piknik z grillem na świeżym powietrzu? Z pewnością zainteresuje większość z Was. Jeśli macie ochotę na komediową formę artystyczną – nic straconego. Kolejną z atrakcji naszego Festiwalu będzie Stand Up, gdzie wystąpią Damian Gadowski i Jacek Stramik. Warto również przyjść na stały i nieodłączny punkt programu - Kino Plenerowe. Przygotowaliśmy dla was warsztaty takie jak : farbowanie koszulek i ekotoreb, robienie lasu w słoiku i mydełek. Czymże byłby festiwal bez muzyki? Przygotowaliśmy dla Was dwa koncerty. Koncert zespołu „Prohibicja” i „NOHONO”. W tym roku nie zrezygnowano również z Silent Disco - najcichszej i najbardziej klimatycznej formy imprezy. W programie jest również pokaz Fireshow wykonywany przez grupę artystów „Kamfire” pochodzącą z Międzychodu. Wszystko to odbędzie się na świeżym powietrzu, korzystając z majowego słońca. Nie warto martwić się także o głód w trakcie trwania Festiwalu - organizatorzy przewidzieli poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla. Na terenie Kampusu znajdzie się również Food Truck.


Szczegółowe informacje dostępne są TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK