CINEMON - THE WORST BAND IN THE WORLD

Fort Fest Carnaval 2019

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 6-9 czerwca 2019 r.
Miejsce Fort II Poznań
Informacja
Idea imprez, zajmujących tereny klimatycznych pustostanów, militarnych budowli porozrzucanych w centrum naszego matczynego miasta jest organizatorom  Fort Fest Carnaval  szczególnie bliska.

Fort Fest Carnaval 2019 to 4 dni, 3 sceny. Na każdej całkowicie różnorodna muzyka, m.in techno, psytrance czy deep oriental, oraz dwa koncerty, w czwartek i niedzielę.
W czwartek koncert jednego z headlinerów, zespołu Kamp!

W piątek całonocny melanż w pięknej miejscówce - natura, rave w militarnych murach, lecimy zdecydowanie ciężej.

W sobotę, za dnia - warsztaty z produkcji muzycznej i live actu z samym Kalipo jako głównym wykładowcą oraz panel dyskusyjny poświęcony muzyce elektronicznej przy udziale znanych osób z środowiska organizacji eventowej.
Chcesz się czegoś dowiedzieć? Zamienić kilka słów, wymienić poglądami ? Ten dzień to prawdziwa uczta dla ducha fana elektronicznych kompozycji.

Wieczorem swoisty basen pięknych brzmień, w którym popływamy wszyscy - headlinerami będą Kalipo i Budakid!

Każdego dnia, jeśli tylko będziemy mieli ochotę odpocząć od tańca i muzyki - Short Waves Festival przygotują zestaw wspaniałych filmów i animacji.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK