Batyskaf 2019

KATEGORIA: Festiwal

Data 29 czerwca 2019 r. od godz. 15:00
Miejsce Kórnik
Informacja
Wypływamy z VI edycją muzycznego  Festiwalu Batyskaf na kórnickie wody, a razem z nami: Rosalie, Sonbird, Kasia Tontor, zimnv, Killedbycar a także Nohono. Idealne miejsce -  piaszczysta plaża, orzeźwiająca woda ️ i miękka, zielona trawa pod stopami, a do tego muzyka, która pozwoli poczuć pełnię lata.

 Na wyjątkowy festiwal przyjdź ze swoją pociechą i na pewno nie będzie się nudzić, bo dla muzycznych rodzin przygotowano Akademie Młodego Rockmana. Dzieciaki będą mogły odkryć artystyczne talenty i załapać muzycznego bakcyla, bo tuż przy scenie udostępnione przez muzyków zostaną prawdziwe gitary i perkusja. Dodatkowe atrakcje dla najmłodszych poprowadzi ekipa z przedszkola „Zaczarowana Kraina” w Bninie. Razem z maluchami  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym stworzą  podwodny świat, własne ekologiczne instrumenty muzyczne, a każdy kto do nas dołączy otrzyma medal akademii juniora. Nie zabraknie też mega mydlanych baniek dla jeszcze lepszej zabawy!

W paru słowach o naszych artystach:
Rosalie –w mistrzowski sposób łączy r'n'b ze współczesną elektroniką i wyraźnymi wpływami hip-hopu. W lutym 2018 wygrała Plebiscyt "SANKI"  jako nadzieja polskiej muzyki, a tym samym roku została nominowana do Fryderyków.

Kasia Tontor– kolejna przedstawicielka R&B i soul, nie tylko śpiewa, ale sama komponuje i pisze teksty. Na swoim muzycznym koncie ma już EP-kę „Killa” wydaną w 2015 roku, aktualnie pracuje nad kolejną. Jej piosenki idealnie wpasują się w chilloutowy klimat wakacyjny nad kórnickim jeziorem.

zimnv -  to powstałe na początku 2018 roku trio tworzące muzykę z pogranicza indie popu i alternatywy. Za ciepłym, kojącym głosem
wokalisty i pozornie prostymi tekstami można znaleźć liczne nawiązania do popkultury i podwójne dna. Zespół wydał  mixtape „Kto?” czerpiący muzyczne i tekstowe inspiracje z dzieł takich twórców jak Grzegorz Ciechowski czy Marek Grechuta. Myślą przewodnią projektu było nadanie nowego życia twórczości artystów i zespołów które przestały już istnieć.

Killedbycar – najpierw koncert w Belgradzie, potem występy w Polsce, na koniec trasa po największych miastach Niemiec, a jeszcze gdzieś pomiędzy – wydanie płyty. Zespół oparty na punkowym wokalu i łączeniu różnych instrumentów elektronicznych i strunowych ze sobą – to trzeba usłyszeć.

Nohono - to poznańska elektroniczna grupa artystyczna założona na początku 2015 roku. To mieszanka żywiołowej elektroniki, żywych
instrumentów, hipnotyzującego wokalu oraz wizualizacji tworzonych w oparciu o technologię 3D mappingu.

Sonbird - Indie rockowy zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku pięknie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę. Rok 2018 rozpoczęli z ogromnym wyróżnieniem przyznanym przez 70 wybitnych dziennikarzy, bookerów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy w Plebiscycie "SANKI" Gazety Wyborczej, okrzyknęli zespół Sonbird jednymi z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej.

Na głodnych, nie tylko tych muzycznych wrażeń będziemy czekać z foodtruckiem, a dla spragnionych, Browar Gzub ugasi pragnienie genialnym piwem kraftowym, które pozwoli wam poczuć smak wakacji.

WSTĘP NA TEREN FESTIWALU JEST BEZPŁATNY

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK