Angel Du$t + Higher Power

KATEGORIA: Koncert

Data 18 lipca 2019 r.
Miejsce Klub Pod Minogą
Informacja
ANGEL DU$T - hardcore/punk
 
Angel Du$t to grupa stworzona m.in. przez członków Turnstilei Trapped Under Ice, którzy znani są z melodyjnych, bardzo żywiołowych występów. Doskonale pamiętamy, kiedy zespół przyjechał z Touche Amore na wspólne koncerty do Polski, aby promować wówczas swoje najnowsze wydawnictwo „RockThe Fuck On Forever”! To była pierwsza, ale jakże niesamowita wizyta Amerykanów w naszym kraju! 15 marca 2019 ukazał się album „Pretty Buff”, z którego to premierowo usłyszymy na żywo takie numery jak „Want It All”, „Bang My Drum” czy „Big Ass Love”!

HIGHER POWER - hardcore/punk
 
Higher Power powstało po rozmowie między wokalistą Jimmy Wizardem i jego bratem (perkusistą) Alexem o założeniu zespołu hardcore z czystym wokalem a'la Life Of Agony. Wkrótce potem dołączyło do nich kilku przyjaciół i nagrali demo, które zostało wydane przez Neutral Words Records, a szum wokół zespołu zaczął rosnąć. Brytyjczycy w swojej muzyce nie uznają kompromisów. W maju 2017 roku wydali debiutancki album "Soul Structure", a na żywo to prawdziwy wulkan energii, o czym przekonacie się już w lipcu w Poznaniu!


 


Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK