Tribute to Deep Purple & more

KATEGORIA: Koncert

Data 28 listopada 2019 r. o godz. 19:00
Miejsce Klub U Bazyla
Informacja
Wiele można powiedzieć o corocznych Memoriałach Jona Lorda, ale na pewno nie to, że są to zwykłe klubowe koncerty. Unosi się nad nimi specyficzna magia lat dawno minionych. Lat świetności muzyki rockowej w jej najczystszej postaci - spontanicznej, pełnej energii, nietuzinkowej. Każdy koncert z tego cyklu to spotkanie z muzyką legendarnego zespołu Deep Purple z innego okresu i o innym smaku.

Twórcy Memoriału Jona Lorda przedstawiają trasę „Purple Rainbow Tour 2019” - Tribute to Deep Purple & more, podczas której odwiedzą 6 miast. Możemy spodziewać się zarówno klasyków z repertuaru Deep Purple (Perfect Strangers, Highway Star), jak i mniej znanych i od lat nie granych na żywo przez zespół utworów (na przykład repertuar płyty „Burn”). Dodatkowo na trasie „Purple Rainbow” muzycy zajrzą do szufladek z napisami Rainbow i Whitesnake. Czeka nas zatem wieczór pełen purpurowej magii w najczystszej postaci. Lubisz Deep Purple? Męczy Cię odgrywanie kotletów? Zajrzyj do Bazyla :)

Na koncercie pojawią się goście specjalni:
Grzegorz Robert Kupczyk (Ceti, ex-Turbo)
Wojciech Hoffmann (Turbo)
Michu Przybylski (RUST)

Podstawowy skład:

Łukasz Jakubowicz (Ania Rusowicz Band, Pokój Numer 3) - instrumenty klawiszowe
Jasiek Popławski  (The Kroach) - wokal
Darek Goc (Lorien) - bas
Sebastian Wojciechowski (Volver) - perkusja
Dawid Pięta - gitara

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK