GLASS ANIMALS - HOT SUGAR

Festiwal Jeździecki Baborówko 2020 odwołany

KATEGORIA: Festiwal

Data 21-24 maja 2020 r.
Miejsce Baborówko
Informacja
W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, kibiców i wszystkich zaangażowanych osób, zaplanowany na drugą połowę maja 2020 roku Festiwal Jeździecki Baborówko nie odbędzie się.
 
– Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, zdecydowaliśmy się odwołać tegoroczny Festiwal Jeździecki Baborówko. Wierzymy, że wkrótce świat będzie mógł wrócić do normalnego życia, ale na ten moment nasze myśli kierujemy przede wszystkim w stronę służb ochrony zdrowia oraz dbamy o bezpieczeństwo higieniczne i środki ostrożności w ramach codziennego funkcjonowania Ośrodka Jeździeckiego
Pałac Baborówko i realizowanych obecnie inwestycji
– mówi Henryk Święcicki jr., dyrektor zawodów.
 
Swoją premierę podczas tegorocznego Festiwalu Jeździeckiego Baborówko miały mieć nowe inwestycje, współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu. – Rozwijamy infrastrukturę sportową w Baborówku. Obecnie pracujemy nad nowym hipodromem o powierzchni ok. 7000 m2 oraz rozprężalnią o powierzchni ok. 2100 m2. Oba place będą miały profesjonalne podłoże kwarcowe z automatycznym systemem podsiąkowym, które umożliwi rozgrywanie zawodów mimo niesprzyjającej pogody. W ramach projektu wybudowaliśmy nową przeszkodę wodną o powierzchni ok. 1000 m2 oraz hipodrom trawiasty o powierzchni ok. 10.000 mz system drenażowym i nawadniającym. Mamy nadzieję, że zawodnicy i kibice będą mogli skorzystać ze zmodernizowanej infrastruktury naszego ośrodka podczas wrześniowych zawodów Baborówko Horse Sale Show – podsumowuje Henryk Święcicki jr.
 
Baborówko Horse Sale Show odbędzie się w dniach od 25 do 27 września 2020 r. W ramach wydarzenia odbędą się konkursy międzynarodowe na poziomie CCI4*-S, CCI3*-S, CCI2*-S, a także aukcja koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody. W ramach zawodów rozegrany zostanie Finał Pucharu Polski WKKW.
 
Organizatorzy zapraszają na Baborówko Horse Sale Show we wrześniu tego roku oraz na kolejną edycję Festiwal Jeździecki Baborówko w maju 2021 roku.
 
Więcej informacji na: www.festiwal.baborowko.pl

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK