LALI PUNA - NIN-COM-POP

Chwiałka Volley

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 1-2 sierpnia 2020 r.
Miejsce
Informacja
Najlepsi siatkarze plażowi w Polsce znów spotkają się w Poznaniu. Chwiałka Volley 2020 odbędzie się w dniach 1-2 sierpnia na Pływalni Letniej Chwiałka przy ul. Spychalskiego. Do rywalizacji przystąpią pary żeńskie, męskie i mieszane, a zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

W turnieju będzie mogło wystartować blisko 150 zawodników i zawodniczek. Rozgrywki rozpoczną się w sobotni poranek 1 sierpnia od kategorii żeńskiej. W drugiej części dnia rozegrany zostanie turniej par mieszanych. Na niedzielę zaplanowano zawody drużyn męskich.
Wielu uczestników cyklu Chwiałka Volley tęskniło za mikstami, stąd pomysł na powrót do tej formuły – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. – W tym roku najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo siatkarzy i na ten aspekt będziemy
zwracać szczególną uwagę –
dodaje. 

Organizatorzy tradycyjnie przygotowali nagrody dla najlepszych zespołów turnieju. W każdej z kategorii zespoły rywalizować będą o 1500 złotych i nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik otrzyma atrakcyjny pakiet startowy, w którym znajdzie się między innymi profesjonalna koszulka lub top zawodniczy. Komplet informacji o turniejach siatkówki plażowej organizowanych przez POSiR znajduje się na stronie posir.poznan.pl wzakładce Chwiałka Volley

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK