KORTEZ - WRACAJ DO DOMU

Michał Kowalonek

KATEGORIA: Koncert

Data 17 września 2020 r. o godz. 20:30
Miejsce Rusałka
Informacja
Michał Kowalonek
Wokalista i muzyk. Urodzony na chwilę przed wakacjami - 29 czerwca 1979 roku. Korzeniami z Rakoniewic Poznaniak obecnie mieszkający w Puszczykowie. Otwarty na świat, ludzi i szeroko pojętą MUZYKĘ, nie pozostając obojętny na inne dziedziny Sztuki. Kompozytor, autor tekstów i wokalista w zespołach - Myslovitz, Snowman, Lumikulu. Tworzy muzykę do filmów, spektakli teatralnych i do szuflady. Wraz z żoną od 10 lat prowadzi Stowarzyszenie artystów Enter Art , którego głównym celem jest szerzenie edukacji poprzez sztukę wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Koncertował miedzy innymi w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu, Berlinie na jednej scenie z takimi artystami jak Lenny Kravitz, Hozier, Archive etc. Dzięki swojemu doświadczeniu wspiera młodych twórców i młode zespoły.

Zespół Lumikulu to oczko w głowie Michała. Projekt ma na celu promowanie edukacji artystycznej dla Rodzin. Zaangażowane w zespół dzieci aktywnie biorą udział w tworzeniu piosenek i wykonywaniu ich na żywo. Z tego działania każdy wychodzi zadowolony, ale przede wszystkim najmłodsi. Dzieci uzbrajają się w cierpliwość, pewność siebie, obycie sceniczne i pokorę tak ważną dla każdego artysty. Lumikulu to ciągły proces doskonalenia siebie i rozwijania swoich talentów.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK