KORTEZ - WRACAJ DO DOMU

KONGRES ONLINE MARKETING 2020

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 16-17 września 2020
Miejsce
Informacja
Jedyna konferencja marketingowa, która łączy w sobie solidną dawkę wiedzy wraz z festiwalowym klimatem. Kongres Online Marketing to dwudniowa przygoda pełna inspiracji, praktyki i ciekawostek branżowych, która składa się z prelekcji online i warsztatów stacjonarnych. Poznamy najnowsze trendy i nadchodzące zmiany w marketingu oraz tajniki content marketingu,najlepsze praktyki UX’owe oraz zasady skutecznej promocji w social mediach oraz Google Adsach.
 
Program obejmuje nie tylko solidną dawkę merytoryki, ale również festiwalowe bonusy dla uczestników takie jak certyfikat, playlisty czy materiały merytoryczne, podcasty.

W tegorocznej edycji zobaczymy najwybitniejsze gwiazdy polskiego marketingu: Marcina Maja, Pawła Tkaczyka, Jakuba Biela, Michała Dziekońskiego, Grzegorza Miecznikowskiego, Tomasza Brusika, Artura Jabłońskiego, Artura Maciorowskiego, Magdalenę Urbaniak i
Karola Dziedzica. 
 Więcej o prelegentach TU

Podczas kongresu odbędą się również dwa koncerty. Wystąpią: 

SWIERNALIS ta postać zadebiutowała w 2016 roku, kiedy to ukazała się jego debiutancka płyta o tajemniczym tytule "Drauma". Wokalista, tekściarz i instrumentalista przez 4 lata szukał kolejnych etapów swojej muzycznej drogi i kompanów radzących sobie z jego oczekiwaniami. W międzyczasie wypuścił 3 single 'Pergamin', 'Blizny' oraz 'Wirus' - eksperymentując z brzmieniem i nie dając o sobie zapomnieć słuchaczom. Obecnie przygotowuje się do wydania drugiej płyty jesienią 2020 roku, która zwiastuje szybszy i bardziej elektroniczny rozdział w jego muzyce. Przedsmak stanowi utwór "Blizny", który usłyszeć można w radiostacjach na terenie całej Polski, a który to opowiada historię zakończenia nieszczęśliwej miłości i ran, które zadają sobie ludzie w niedobranych związkach. Oprócz "Blizn" Swiernalis prezentuje na koncertach kilka nowych utworów, jak również dwa single z pierwszej płyty - wakacyjne "Dzikie palmy" i niepokojące studium przypadku choroby w "Sierści". Wszystko to w zgranym kwintecie, w którym w basowe struny uderza Adam Świerczyński (Rosalie, Jimek), w te lżejsze, gitarowe Kacper Budziszewski (Fismoll), pałeczki dzierży Adam Fordon, zaś dźwięki pianina i syntezatorów lepsze niż tryb budowania w Simsach wygrywa Szymon Siwierski (MIST). Liderem tego wesołego zamętu jest natomiast jeszcze młody i jeszcze przystojny, w 7 na 10 przypadkach w kapeluszu - Paweł Swiernalis, ponoć z Suwałk, ponoć z Poznania. Pisze on zgrabne teksty dla ekipy i kieruje batutą na próbach. Warto przyjść i posłuchać, przy niektórych piosenkach można się przytulić, a przy innych pocałować.

Zespół Part Of The Kitchen powstał w marcu 2016 roku w kuchni jednej z poznańskich kamienic - gdzieś między lampką wina a kolejną dokładką makaronu. W ciągu kolejnego roku wypełnionymi spotkaniami band stał się integralną częścią kuchni na trzecim piętrze, w której powstawały pierwsze kompozycje. W marcu 2017 roku światło dzienne ujrzała epka Below The Line, zawierająca 5 autorskich utworów. W ciągu swojej działalności zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów - między innymi w CK Zamek w Poznaniu czy kultowym klubie Blue Note. Skład regularnie grywa na polskich festiwalach - na swoim koncie ma koncerty w ramach Festiwalu Spring Break, Wschody, Songwriter, Pamiętajmy o Osieckiej czy Powidz Jam Festiwal. W 2019 roku zespół został laureatem lubelskich Wschodów, gdzie otrzymał wyróżnienie. Zdobył również główną nagrodę w ramach Kujawsko-Pomorskiego przeglądu Kapel we Włocławku. Twórczość zespołu gościła wielokrotnie na antenie Radia Afera. Muzyka zespołu wymyka się z ram gatunkowych, a jej charakter najlepiej oddaje miano „muzyki nieagresywnej” - którą okładać się można na każdą ranę. Najnowszy album „Echokosmos” to opowieść o niezrozumieniu na wszystkich możliwych poziomach. Nie rozumiemy tego, co dzieje się wewnątrz nas, nie do końca potrafimy skomunikować się z innymi ludźmi, nawet tymi najbliższymi czy otaczającym nas Światem.


Dodatkowe informacje dostępne są na stronie: https://www.kongres-online.pl/

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK