Fickle Vibe

KATEGORIA: Koncert

Data 15 października 2020 o godz. 20:00
Miejsce Próżność
Informacja
Fickle Vibe serwuje świeżą, energiczną mieszankę dojrzałego podejścia do eksperymentów, w których nie brakuje przestrzennych i psychodelicznych momentów zabierających nas w kosmiczną podróż. Ze swoją muzyką zwiedzili już nie tylko polskie miasta, ale i Gruzję (White Bridge Festival), Niemcy (Polytopia Festival, Lalonova Open Air, Exchange Festival, Fete de la Musique), a także zostali wybrani przez Dawida Podsiadło w konkursie Skoda Auto Muzyka i zajęli drugie miejsce w polskim finale Emergenza Festival. 

Właśnie wracają z nowym materiałem, który zapowiada singiel „The path, the journey and process". To opowieść o krętych, ale kolorowych drogach życia. Namawia, aby nie zamykać się na zmiany, aby wytrwać w trudnych decyzjach, nie poddawać się, bo życie jest pełne zagadek, niewiadomych i potrafi zaskakiwać. Walczmy o to na czym nam zależy i doceniajmy każdy dzień, małe rzeczy, doceniajmy podróż, cieszmy się z przygody jaką jest życie. Teledysk dodaje koloru rzeczywistości i również namawia do zgubienia się w tęczowej podróży. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK