Impala

KATEGORIA: Koncert

Data 10 października 2020 r. o godz. 20:00
Miejsce Klub Pod Minogą
Informacja
IMPALA to pięcioosobowa rockowo-metalowa Impala tworzy od 2009 roku, występując w tym czasie głównie na deskach klubów zachodniej Polski. Od wirujących i melodyjnych kawałków z debiutanckiego EP "Vanilla" przez bardziej szorstkie formy, którymi wypełnione są EP “#13”
oraz pierwsze LP “17”, do post-hardcore’owo brzmiących najnowszych kompozycji zawartych na EP “XIX” - Impala zawsze stawia na osadzone w mocno brzmiących 6 strunach groovy, które na długo zostaną pod czaszką słuchacza, zwłaszcza jeśli lubisz Deftones, Quicksand, Glassjawczy Foo Fighters. W ostatnim czasie zespół pracował nad klipem do jednego z utworów z “XIX” - "Niezłomna”. Impala jest też częścią kolektywu Underground United, w ramach którego wydana została płyta z niepublikowanym nigdzie indziej utworem - “Zatracone”.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK