LOVE GLOVE - CAN'T GET LOST

OFF CINEMA 2020

KATEGORIA: Festiwal

Data 13-18 października 2020
Miejsce CK Zamek
Informacja
Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA to od kilkudziesięciu lat coroczne święto dokumentu w Poznaniu.
Poza 12 blokami konkursowymi widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze produkcje kina dokumentalnego w sekcjach Sezon oraz Filmy o filmach. Nie zabraknie przedpremier i pokazów specjalnych.

W wyjątkowym i specyficznym dla wszystkich 2020 roku festiwal OFF / ON CINEMA przybierze formę hybrydową – wszystkie filmy z konkursu głównego będzie można obejrzeć zarówno w salach kinowych CK ZAMEK, jak i online za pośrednictwem platformy streamingowej.

Na 24. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA zgłoszono ponad 450 tytułów z 12 krajów. Do konkursu komisja selekcyjna zakwalifikowała 30 filmów dokumentalnych (w tym 13 filmów z Polski) podzielonych na dwie kategorie konkursowe: krótki metraż (17 tytułów) oraz długi metraż (13 tytułów). Dwa składy Jury przyzna nagrody: Grand Prix Złoty Zamek (8 000 zł), Srebrny Zamek (5 000 zł) i Brązowy Zamek (3 000 zł) oraz wyróżnienia. Publiczność OFF CINEMA przyzna Nagrodę publiczności.

Szczegóły: https://offcinema.ckzamek.pl/.../161-zgoszenia-off-cinema/

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK