DARIA ZAWIAŁOW - NIE MAMY CZASU

GHOST Day: AMLC 2020

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 23-24 października 2020 r.
Miejsce Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej
Informacja
2 dni wykładów, 3 równoległe ścieżki, 4 keynote’y, 36 prezentacji i 350 uczestników to druga edycja darmowego wydarzenia GHOST Day: Applied Machine Learning Conference organizowanego zdalnie przez KN GHOST z Politechniki Poznańskiej.

GHOST Day: AMLC jest wydarzeniem skupiającym się na praktycznych zastosowaniach uczenia maszynowego, badaniach nad sztuczną inteligencją i nieszablonowym podejściu do statystyki. Celem konferencji jest przede wszystkim integracja środowiska badawczo-rozwojowego, promocja wiedzy oraz prezentacja wyników badań, wzmacnianie relacji pomiędzy światem naukowym i biznesem, jak również wymiana wiedzy i doświadczeń między praktykami zajmującymi się uczeniem maszynowym, sztuczną inteligencją czy analizą danych.
Tegoroczne wydarzenie opiewa w prelegentów nie tylko z całej Polski, ale i Świata – będą z nami prelegenci z Paryża, Zurychu, Londynu, Nowego Jorku, Denver i Adelaide (Australia), a wśród nich przedstawiciele DeepMind, Facebook AI Research, IBM Research, Google,
Amazon, NVIDIA czy Pearson. Oprócz korporacji, znajdzie się też miejsce dla wielu mniejszych organizacji – zarówno polskich, jak i zagranicznych; start-upów czy badaczy. Patronat honorowy nad konferencją objęło Polskie Stowarzyszenie Sztucznej Inteligencji.

Prezentacje potrwają 25 lub 55 minut (plus Q&A) i będą ułożone w 12 sesji tematycznych m.in. CV, NLP, Cybersecurity, Sensors & Embedded, ML in Medicine. Pomiędzy sesjami wyemitowane zostaną rozmowy z ekspertami, przeprowadzone w konferencyjnym studio.
Pierwszy dzień konferencji zwieńczy Poster Session, a drugi Student Session, czyli sesja młodych badaczy.

Rejestracja na to wydarzenie jest otwarta. Bilety są darmowe, ale ich liczba ograniczona. Po przekroczeniu pewnej puli zgłoszeń, uruchomiona zostanie rejestracja selektywna.


Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK