CAVE IN - JUPITER

Poznad Chmurami

KATEGORIA: Koncert

Data 22 października 2020 r. o godz. 19:00
Miejsce Rusałka
Informacja
Duet Ponad Chmurami (Katarzyna Nikodem Jacuk) działa od 2012 roku. Wtedy właśnie spotkało się dwoje młodych ludzi wychowanych na
muzyce krainy łagodności. Dzielone wzajemnie zainteresowanie zaowocowało marzeniami o publicznym prezentowaniu własnych
pomysłów na twórczość znanych w muzycznym świecie postaci. Wbrew temu, co obecnie dociera do nas z radiowych odbiorników, fundamentem dla Ponad Chmurami jest twórczość Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena, Starego Dobrego Małżeństwa czy zespołu Pod Budą. Podczas siedmioletniej drogi na muzycznej mapie zespół ma za sobą ponad 350 koncertów na terenie kraju i za granicą. Ponad Chmurami ma na swoim koncie kilka płyt dostępnych w szerokiej sprzedaży fizycznej i cyfrowej w największych sklepach muzycznych.
Doświadczenie, które przyniosły muzyczne spotkania z publicznością, momenty z szarej codzienności, a przede wszystkim inspiracja twórczością wspaniałych muzyków oraz słowem świetnych poetów dały efekt w postaci najnowszej płyty - pierwszej z utworami autorskimi, której premiera odbyła się w marcu 2019 roku. Podczas koncertu zespół zaprezentuje utwory z tej płyty, a także inne - nieopublikowane jeszcze piosenki.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK