HIATUS FESTIVAL

KATEGORIA: Festiwal

Data 18 GRUDNIA 2020
Miejsce
Informacja
Hiatus to przestrzeń dźwiękowa, która prezentuje brzmienia różnych światów skupionych wokół elektroniki.  Tegoroczna edycja ze względu na ograniczenia pandemiczne obędzie się w nietypowej formie. Festiwal będzie transmitowany na żywo na antenie Radia Afera!
 
18.12.2020 wystąpią:

o godz. 18:30 Drogi Krajowe

Drogi Krajowe to miejsce kolizji pięciu muzyków poruszających się w pozornie oddalonych od siebie przestrzeniach dźwiękowych. Z jednej strony surowe dźwięki instrumentów dętych, taczki, perkusji czy gitary basowej, z drugiej w kontraście do tego syntezator modularny, preparowane elektroniką skrzypce i klasyczny analogowy synth. W sierpniu tego roku zespół zarejestrował swój debiutancki album.

o godz. 19:15 Resina

Resina to projekt Karoliny Rec, która podczas Festialu Hiatus wystąpi z perkusistą Mateuszem Rychlickim. Jej płyty wydaje legendarna wytwórnia FatCat Records, dla której nagrywają m.in. Sigur Rós i Animal Collective. Znajduje się pod skrzydłami brytyjskiego wydawnictwa Mute Songs. Współtworzyła muzykę do nominowanego do Oscara filmu „Królik po berlińsku”. Jej kompozycje zostały wykorzystane w pokazie kolekcji Gucci Cruise 2019 we francuskim Arles.
 
 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK