HIATUS FESTIVAL

KATEGORIA: Festiwal

Data 17 grudnia 2020
Miejsce antena Radia Afera
Informacja
Hiatus to przestrzeń dźwiękowa, która prezentuje brzmienia różnych światów skupionych wokół elektroniki.  Tegoroczna edycja ze względu na ograniczenia pandemiczne obędzie się w nietypowej formie. Festiwal będzie transmitowany na żywo na antenie Radia Afera!
 
 
17.12.2020 wystąpią:

o godz. 18:30 Wrong Dials

Wrong Dials to gorzowski twórca i animator kultury. Założyciel wydawnictwa i festiwalu DYM oraz przestrzeni kreatywnej Sejf. Występuje pod pseudonimem (wd30), współpracując często z innymi artystami. W swoich działaniach skupia się głównie na improwizacji, jednak nie stroni od działań konceptualnych. Rosiński współtworzy również szczecińsko-gorzowskie trio Dynasonic. Jest twórcą muzyki do spektakli oraz wystaw, prowadzi autorską audycję w Radio Kapitał, w której prezentuje nieoczywiste zjawiska muzyczne ze sceny lokalnej i nie tylko.
 
 o godz. 19:15 Pin Park

Pin Park to polski duet, w którego skład wchodzą Maciek Bączyk i Maciek Polak. Oboje improwizują na syntezatorach EMS, słynących z niecodziennej architektury oraz niepowtarzalnej barwy dźwięku. Ich podejście jest minimalistyczne, artyści nawiązują do ambientu, idmu oraz muzyki krautrockowej. Wydali kilka albumów m.in. "Krautpark", który pozwolił im wbić się do głów fanów muzyki elektronicznej. We wrześniu tego roku wydali album "Doppelganger".
 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK