KRÓL SŁOŃCE - NA SYGNALE

naGranie nad Rusałką / The Bullseyes

KATEGORIA: Koncert

Data 18 lutego 2021
Miejsce on-line
Informacja
W czwartek 18.02. o 19:00, koncert zagra The Bullseyes - gorącokrwisty rockowy duet z wielkopolskiego Leszna.
Darek Łukasik na gitarze, Mateusz Jarząbek na perkusji, wspólnie pragną skrócić dystans i otulić Świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji. W rezultacie uzyskują kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce.

Czerwona tarcza w logo zespołu idealnie prezentuje ich muzyczną misję. Bez wypełniaczy, do celu, z olbrzymią dawką energii.

The Bullseyes chcą naprawiać Twoje słabe dni i przy okazji dobrze się bawić. To, co określają mianem „dobrej zabawy" mieści się gdzieś pomiędzy komponowaniem wysoce uzależniających, energicznych linii melodycznych, a pisaniem hiperbolizowanych tekstów bazujących na prostych obserwacjach psychologicznych. Wszystko to oprawione niejednokrotnie wizualnie niezręcznym poczuciem humoru.
Muzycznie, The Bullseyes to początki brytyjskiej inwazji, szaleństwo The Cramps, zwięzłość wielkich duetów rockowych (White Stripes, The Black Keys) oraz chwytliwość zdjęta żywcem z największych światowych toplist.

Koncert transmitowany będzie za pośrednictwem Facebooka ,,Scena nad Rusałką'' oraz na kanale Youtube ,,Scena nad Rusałką''. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK