PAWBEATS - LODOSPADY

Grand Prix Polskiej Chóralistyki im. Stefana Stuligrosza 2021

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 26-28 listopada 2021
Miejsce
Informacja
Grand Prix Polskiej Chóralistyki to wydarzenie inne niż istniejące dotąd w Polsce konkursy chóralne. Jego ideą jest konfrontacja zwycięzców najstarszych polskich konkursów, odbywających się w Barczewie, Legnicy, Międzyzdrojach, Rumii, Bydgoszczy, Bielsku-Białej i Łodzi. Ich laureaci przyjadą do Poznania, by w niedzielę, 28 listopada stanąć do rywalizacji w „konkursie konkursów”.

Wydarzenie dopełnią koncerty główne i towarzyszące oraz warsztaty. Myślą przewodnią jest tym razem improwizacja. Zaprosiliśmy do współpracy wybitnych przedstawicieli chóralistyki, ale również postaci ze świata jazzu i szeroko pojętej improwizacji, nie tylko muzycznej.
Tradycją stały się już koncerty towarzyszące, które w tym roku odbędą się w tygodniu poprzedzającym konkurs GPPCh: od 21 do 25 listopada poznańskie zespoły wystąpią w różnych częściach naszego miasta.

Szczegółowy harmonogram dostępny TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK