MAJLO - HEALING

BLOCKHEAD / ARMS AND SLEEPERS / il:lo

KATEGORIA: Koncert

Data 21 maja 2022 o godz. 19:00
Miejsce Meskalina
Informacja
Blockhead to znany całym świecie twórca elektronicznych bitów, pochodzi z Nowego Jorku. Ponownie połączy siły z kolegą i producentem Arms and Sleepers, to ich kolejna wspólna wizyta w Poznaniu. Wspólnie wyruszają na 14-dniową trasę po Wielkiej Brytanii i Europie w maju 2022 roku. Będzie to pierwsza europejska trasa dla obu artystów od początku pandemii. Francuski duet elektroniczny il:lo dołączy do trasy w wybranych terminach, również w poznańskiej Meskalinie.

Ostatni solowy album Blockhead, sygnowany przez Ninja Tune, „Space Werewolves Will Be The End Of Us All” został wydany przez Future Archive Recordings we wrześniu 2021 roku, zyskując uznanie krytyków. Następnie nagrał płytę we współpracy z Aesop Rock, wydając „Garbology” przez Rhymesayers w listopadzie 2021 roku. Uważany za jednego z współczesnych mistrzów instrumentalnego hip-hopu, Blockhead zaprezentuje eklektyczny set na żywo, któremu towarzyszą wizualizacje.

Arms and Sleepers, pochodzi z Bostonu, a obecnie rezyduje w Berlinie, wydaje muzykę od 2006 roku i zdobywa uznanie krytyków takich jak NPR, Clash Magazine, The Line Of Best Fit, XLR8R, Earmilk i wielu innych. W swojej 15-letniej historii Arms and Sleepers zaprezentował ponad 30 wydawnictw, 2000 występów na żywo i również z muzyką telewizyjną i filmową.13. album studyjny „Former Kingdoms” ukaże się 10 maja.

il:lo, francuski duet elektroniczny założony w 2010 roku, ostatnio wydawał muzykę za pośrednictwem Bitbirda i Anjunadeep, a także remiksował Emancipator i CloZee.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK