Kathia

KATEGORIA: Koncert

Data 27 maja 2022 o godz. 19:00
Miejsce Meskalina
Informacja
Kathia to 19-letnia songwriterka i producentka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Młoda artystka jest na samym początku swojej artystycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa! Mimo młodego wieku komponuje bardzo dobre utwory i pisze dobre teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku. Kathia jest przed pełnowymiarowym, wydawniczym debiutem. 22 sierpnia 2020 roku światło dzienne ujrzała jej EP „Town” z sześcioma utworami i… od razu została Płytą Tygodnia portalu Onet! EP w nakładzie 500 egzemplarzy rozeszła się w cztery miesiące! 

Jako support wystąpi Martyna Gogołkiewicz. Jest 17-letnią pianistką z Poznania. Śpiewać i tworzyć zaczęła już od małego, a teraz świadomie łączą i bawi się zdolnością gry na fortepianie z rozrywką w postaci kompozycji oraz własnych piosenek. Niemal wszystko jest dla niej inspiracją. Filmy, ludzie, natura, czasy, dusza, uczucia i emocje, których przekazywanie jest dla Martyny najłatwiejsze i najlepsze poprzez kreowanie własnych kompozycji i piosenek, co jest także sposobem na radzenie sobie ze wszystkim, co ciężkie i niezrozumiałe. Granie jest pewnego rodzaju terapią, wewnętrzną podróżą… Martyna zamienia doświadczenia i przemyślenia w sztukę. Podkreśla, że życie bez muzyki po prostu nie miałoby dla niej żadnego głębszego znaczenia i sensu. Dla muzyki żyje i ona ją uskrzydla.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK