Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”

KATEGORIA: Poznań

Głównym celem Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych jest upowszechnienie wiedzy na temat Zrównoważonego Rozwoju i Corporate Social Responsibility (CSR) m.in. poprzez promocję Agendy ONZ na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 i zawartych w niej 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals - SDG’s).

Na festiwalu zaprezentowane zostaną filmy konkursowe. Do II edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych zgłoszono 58 filmów (w tym 7 produkcji pozakonkursowych). Do konkursu zakwalifikowano 27 firm i organizacji.

Ponadto odbędą się spotkania z gośćmi: Joanną Mieszkowicz (Fundacja Aeris Futuro, partner merytoryczny Festiwalu), która opowie o Zero waste - moda czy konieczność? Moja droga do zrównoważonego życia oraz Mariolą Ratschke (Ośrodek Informacji ONZ w Warszawie, patron honorowy Festiwalu), która przedstawi Działania ONZ na rzecz Zrównoważonego Rozwoju.


Program tegorocznej edycji Festiwalu

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK