O nas

O nas

Świat oglądany z kampusu Politechniki Poznańskiej na Piotrowie wygląda tak: jest pełen dobrej muzyki, porywających tematów i ciekawych ludzi. Taki przekaz posyłamy na 98,6 MHz.

Bez oporów gramy ROCKOWO i ALTERNATYWNIE, dostarczając najlepszą mieszankę w eterze. Nie schlebiamy gustom, nie bierzemy jeńców. Dajemy szansę na debiut młodym zespołom i odkurzamy klasyki (o ile są tego warte). Sesja czy nie, w każdym tygodniu emitujemy ponad 30 różnych audycji autorskich, które przykuwają do radia. Albo komputera. Albo smartfona.

Posłuchaj, co mają do powiedzenia studenci tworzący Aferę. U nas gadają bez krępacji i bez szablonu. Pomagają wstać rano i fajnie spędzić wieczór. Miasto oglądają oczami słoików, więc wiedzą, jak opowiadać o życiu Poznania. Szukasz poradnika do survivalu na uczelni? Mamy od tego fachowców.

Jesteśmy akademicką rozgłośnią Politechniki Poznańskiej. Nadajemy od 1971 r. W eterze słychać nas od 1990 r., a od 2002 r. także w internecie. Afera to miejsce, gdzie zdobywa się znajomości i umiejętności na całe życie. Zaczynali u nas dziennikarze, którzy teraz pracują w całej Polsce. Setki maniaków radia potwierdzają: człowiek może wyjść z Afery, ale Afera z człowieka nigdy.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK