FISZ EMADE TWORZYWO - ZWYKŁY

Muzyka Końca Lata wraca do Poznania!

KATEGORIA: Muzyka

Legendarna indie rockowa grupa Muzyka Końca Lata po latach wraca do Poznania z nową płytą!

Na jednej scenie wystąpią dwa świetne zespoły z pod szyldu polskiej alternatywy i indie rocka. Coś czego dawno na Poznańskiej ziemi nie było, prawda? Warto będzie poprzypominać sobie beztroskie chwile lata i ukoić jesienną chandrę. Koncert odbędzie się 3 grudnia, w Klubie Pod Minogą.

Muzyka Końca Lata - Najbardziej romantyczny zespół w powiecie mińskim, utrwalający w piosenkach sercowe, ale nie tylko, rozterki mieszkańców miast dojeżdżających. Kwintet tęsknie spogląda w lata 60. czyli czasy ‘zagolfionego’ big beatu oraz lata 90. czyli czasy wyluzowanej alternatywy spod znaku Pavement. Zespół póki co dorobił się trzech płyt: „Jedno wesele dwa pogrzeby” (2006) i „2:1 dla dziewczyn” (2007) oraz "PKP Anielina" (2011), na których uchwycono klimat dorastania i codziennego życia w Mińsku Mazowieckim. Krążki zebrały wiele pozytywnych ocen u krytyków, którzy w opisie piosenek najczęściej posiłkowali się triadą określeń: bezpretensjonalne, szczere, urocze.

Makroforma - Zespół został założony w 2014 r. w Poznaniu, przez Jędrzeja Reszelskiego. Obecnie Formacja liczy 3 osoby, a  charakterystycznym ich elementem twórczości są niebanalne teksty w języku polskim oraz kompozycje, które nawiązują do korzeni polskiej muzyki alternatywnej. Jeśli jeszcze nie słyszałeś/aś musisz posłuchać! Zespół kończy pracę nad debiutancką EPką. Jeśli lubisz Myslovitz, to pokochasz Makroformę. Jest to jeden z aktualnie najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywnej.Koncert odbędzie się pod patronatem Radia Afera!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK