BEIRUT - EAST HARLEM

JOGA PRZY FONTANNIE

KATEGORIA: Poznań

Już po raz szósty rozpoczyna się Joga przy Fontannie, czyli cykl cotygodniowych zajęć jogi na świeżym powietrzu.
Zajęcia Jogi przy Fontannie nierzadko gromadzą nawet ponad 200 osób w różnym wieku, na różnym poziomie zaawansowania, które wspólnie ćwiczą jogę poprawiając tym samym swoją sprawność, siłę, wytrzymałość i kondycję fizyczną.

W akcję zaangażowani są nauczyciele kilku poznańskich szkół jogi, dzięki czemu podczas wakacyjnej praktyki przy Fontannie będzie można poznać różne style jogi.  W ramach cyklu Joga przy Fontannie, 30 lipca odbędą się zajęcia Jogi dla Dzieci, na których poprzez zabawę z rodzicami dzieci poznają jogę, a dorośli świetnie się bawią ćwicząc jogę dla dzieci. 

W niedziele 13 sierpnia, po zajęciach organizatorzy zapraszają wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, do oddania krwi i zgłaszania się do rejestru dawców szpiku w ambulansie RCKiK, który przyjedzie na plac im. Adama Mickiewicza.

Ponadto w każdą niedzielę będą zbierane nakrętki od plastikowych butelek w ramach nakręconej akcji I Love Ziemek, która wspiera niespełna 6-letniego Ziemka w codziennej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji. Zbierając plastikowe nakrętki będzie można pomóc w zbieraniu funduszy na turnusy oraz sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania chłopca.

Joga przy Fontannie 2017 została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Zajęcia będą się odbywały w parku im. Adama Mickiewicza w każdą niedzielę wakacji (do 27 sierpnia) o godzinie 9:00.

Udział w Jodze przy Fontannie jest nieodpłatny. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK