VANCE JOY - MESS IS MINE

"Droga wolna" w eterze

KATEGORIA: Afera

Radio Afera i Wydawnictwo Miejski Posnania kolejny raz współpracują! Tym razem codziennie o 8.30 i 16.30 od poniedziałku do piątku będziemy Wam prezentować fragmenty opowiadań, które ukazały się w V antologii "Poznań fantastyczny. Droga Wolna". Teksty, które składają się na to wydawnictwo są najlepszymi pracami, które zaprezentowano podczas kolejnej edycji poznańskiego konkursu literackiego. 

Droga wolna, ale gdzie pójść? Na drugą stronę rzeczywistości niepewnej? Do supermarketu, szklanej pułapki z przyszłości, albo teraźniejszości nawet? Podążyć za gońcem szachowym czy szalonym prezydentem Wrocławia? A co, jeśli zamiast nóg rosną kopyta lub nie można drgnąć, nawet powieką? Jedna droga wolna czy więcej? A może jest ich nieskończenie wiele? Nie mamy dla Was jednej ani nieskończenie wielu odpowiedzi. Wszystko, czym dysponujemy, to piętnaście relacji tych, którzy zdecydowali się wyruszyć drogą wolną i opisać swoje doświadczenia.  Piętnaście opowiadań, piętnaście drogowskazów.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK