INTERPOL - SLOW HANDS

Mikrotyki w eterze

KATEGORIA: Afera

Paweł Sołtys w świecie muzycznym jest znany bardziej jako Pablopavo. Ten niezwykle aktywny artysta rozpoczął kolejną przygodę, tym razem z literaturą. "Mikrotyki" to jego debiutancka książka będąca zbiorem opowiadań o różnorakiej tematyce, jednak dla każdego fana jego twórczości jakby znana. 

Fragmenty opowiadań usłyszycie na antenie naszego radia codziennie od poniedziałku do piątku o 8.30 i 16.30

"W pewnym mieście po prawej stronie rzeki wciąż stoi bar Stokrotka, w którym profesor Kruk opowiada, jak nokautować tomem Iwaszkiewicza. Anka, uczennica szkoły fryzjerskiej, wciąż żartuje, starając się nie myśleć o  swej twarzy. Nieopodal niedbale oparty o huśtawkę stoi wielki jak hala Marian, co bije swoje kobiety, ma nóż i kij bejsbolowy w bagażniku i wszyscy wiedzą, że lepiej go omijać. W tym mieście wciąż grają Modern Talking, Limahl, Shakin Stevens, Lionel Richie i cała reszta, a chłopaki ćmią sobieki.

Opowiadania Pawła Sołtysa Mikrotyki są raczej krótsze niż dłuższe, w większości realistyczne, sensacji w nich niewiele, trupów kilka, scen erotycznych nie ma prawie wcale. Są jak piosenki z naszej młodości – nie można ich zapomnieć."

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK