Do tańca i do różańca

KATEGORIA: Poznań

W czerwcu Grupa Przewodników PoPoznaniu.pl przygotowała bardzo zróżnicowaną tematycznie ofertę spacerów.

Na początek miesiąca wycieczka dość poważna, choć zapewne i tu bez anegdot się nie obędzie.W sobotę 9 czerwca wspomniane zostaną wizyty papieża Jana Pawła II w Poznaniu. Zbiórka wszystkich chętnych pod papieskim pomnikiem na Ostrowie Tumskim o godzinie 11 i 16.

Natomiast w sobotę  23.06 spotkanie odbędzie się w zdecydowanie bardziej swobodnej i wakacyjnej atmosferze. Ostatni czerwcowy spacer tematyczny zatytułowany został "Na frasunek...dobry trunek,opowieści o piwie...i nie tylko". Przewodnik czekać będzie na wszystkich chętnych o godzinie 11 i 16 na placu Międzymoście.

Poza tym Grupa Przewodników PoPoznaniu.pl aż do końca września w każdą sobotę i niedzielę zaprasza też na PoKoziołki,  czyli spacery po historycznym centrum miasta. Początek zawsze o 12:05 przed Ratuszem, a na zwiedzających czekają trasa królewska (soboty) i cesarska (niedziele).

Wszystkie spacery są prowadzone w konwencji Free Walking Tours, tzn. wstępne zapisy nie są wymagane, wycieczka odbywa się niezależnie od pogody i liczby uczestników, a na jej zakończenie można podziękować przewodnikowi  napiwkiem.

Więcej informacji http://www.popoznaniu.pl/index.php?id=108

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK