Joga przy Fontannie 2018

KATEGORIA: Poznań

Zajęcia Jogi przy Fontannie gromadzą nawet ponad 200 osób w różnym wieku, na różnym poziomie zaawansowania, które wspólnie ćwiczą jogę poprawiając tym samym swoją sprawność, siłę, wytrzymałość i kondycję fizyczną.

W akcję zaangażowani są nauczyciele kilku poznańskich szkół jogi, dzięki czemu podczas wakacyjnej praktyki przy Fontannie będzie można poznać różne style jogi.

W ramach cyklu Joga przy Fontannie, 5 sierpnia odbędą się zajęcia Jogi dla dzieci, na których poprzez zabawę z rodzicami dzieci poznają jogę, a dorośli świetnie się bawią ćwicząc jogę dla dzieci.

W dwie niedziele, 15 lipca i 12 sierpnia, po zajęciach będzie możliwość oddania krwi i zgłaszania się do rejestru dawców szpiku w ambulansie RCKiK, który przyjedzie na plac im. Adama Mickiewicza.

Ponadto w każdą niedzielę będą zbierane nakrętki od plastikowych butelek w ramach nakręconej akcji I Love Ziemek, która wspiera niespełna 6-letniego Ziemka w codziennej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji. Zbierając plastikowe nakrętki będzie można pomóc w zbieraniu funduszy na turnusy oraz sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania chłopca.

Joga przy Fontannie 2018 została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Zajęcia będą organizowane w parku im. Adama Mickiewicza w każdą niedzielę wakacji (od 1 lipca do 26 sierpnia) o godzinie 9:00 – 10:30.


Udział w Jodze przy Fontannie jest bezpłatny. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK