ALLUSINLOVE - ALL GOOD PEOPLE

Nowa, letnia ramówka

KATEGORIA: Afera

Studenci kończą sesję, pogoda rozpieszcza a Radio Afera ma dla Was nową ramówkę! Od 2 lipca do końca wakacji mamy dla Was nowe, świetne programy, które na pewno umilą Wam czas wakacji. 

W poniedziałek od 24.00 dla miłośników elektronicznych brzmień mamy dla Was Technoturystów. Trochę house'u czy lżejszych rzeczy nie zaszkodzi (lata 80. i synth pop), ale czasem przekroczymy też magiczną granicę 180 bpm czy będziemy udawać, że jesteśmy na rave'ie.

We wtorek i środę program audycji autorskich pozostaje bez zmian. 

W czwartek o 21.00 przeniesiemy się do przełomu wieków by posłuchać najlepszej gitarowej alternatywy w programie Millenialsi. Od 22.00 do północy z kolei zaprezentujemy Wam Dubstation, czyli audycje poświęconą szeroko pojętej muzyce reggae, dub i kulturze soundsystemowej. Wsiadacie na stacji? Od 24.00 dla miłośników elektronicznych brzmień mamy dla Was Technoturystów. Trochę house'u czy lżejszych rzeczy nie zaszkodzi (lata 80. i synth pop), ale czasem przekroczymy też magiczną granicę 180 bpm czy będziemy udawać, że jesteśmy na rave'ie.

W piątek o 18.30 zaprezentujemy subiektywne podsumowanie tygodnia w świecie piłki nożnej w audycji Gramy na Aferę

Sobota o 17.00 to szansa by posłuchać obcokrajowców mieszkających na stałe w Poznaniu, którzy podzielą się z nami opowieściami, o tym co przyciągnęło ich do Polski, czy przeżyli szok kulturowy i jak im się u nas mieszka. Wszystko to z klimatyczną muzyką naszych gości. Audycja Tygiel kulturowy zaprasza! Od godziny 18.00 zapraszamy z kolei na kulturalne (i nie tylko!) ciekawostki i paradoksy podlane dużą ilością absurdu w audycji Zgniła głowa

W niedzielę damy Wam wytchnąć od 12.00 do 16.00 razem muzycznym Altermikserem, by wrócić z audycjami od 16.00 kiedy to usłyszycie dobrze Wam znany Soultram. Dla fanów muzyki francuskiej mamy z kolei spotkanie z muzyką znad Sekwany w Chansons de vacances od 17.00

Na czas wakacji podczas gdy nie ma żadnych egzaminów ani wykładów znika również Studencki Patrol, a Hurtownia zacznie się od 17.00. Więcej muzyki po poranku od 10.00 do 17.00 powinno uprzyjemnić Wam czas oczekiwania. 

W czwartki od 16.00 z kolei nasze wycieczki nad Wartę, czyli zapraszamy na Wartownię

Nowa, lepsza letnia ramówka w Radiu Afera od 2 lipca

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK