DISTURBED - INSIDE THE FIRE

Powidz Jam Festiwal 2017

KATEGORIA: Festiwal

Data 20-23 lipca 2017 r.
Miejsce
Informacja
W tym roku uczestnicy Powidz Jam Festiwal 2017 będą mieli okazję bawić się na tym wydarzeniu przez 4 dni, podczas których będzie można wysłuchać 30 koncertów. Gwiazdą eventu będzie Fisz Emade Tworzywo. Zaplanowany jest też występ Ani Dąbrowskiej, organizowany przez Good Taste Production.
 
Na 4 scenach wystąpi ponad 200 muzyków, którzy zaprezentują swoje autorskie utwory w takich gatunkach jak: blues, rock, jazz, alternatywa czy reggae.
 
Ponadto w ramach Festiwalu zaplanowano szereg atrakcji: regaty, zumbę przy blasku wschodzącego słońca, fitness, loty widokowe paralotnią, warsztaty z tworzenia murali. Nie zabraknie też wyśmienitego jedzenia.

Oprócz muzyki i odpoczynku, Jam Festiwal to również sport. W tym roku organizatorzy postanowili wskrzesić Powidzki Bieg po Zdrowie, którego pierwsza odsłona na dystansie 10 km odbyła się podczas II edycji Festiwalu. Jednak to, czego nie oddadzą żadne atrakcje ani koncerty, to atmosfera, jaka panuje w miasteczku podczas Festiwalu - i to właśnie czyni wydarzenie tak wyjątkowym!
 
W tegorocznej edycji pomysłodawcy spodziewają się 40 tysięcy gości. Hasło eventu pozostaje bez zmian: “Zalejemy Miasteczko Muzyką”!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK