METALLICA - SAD BUT TRUE

L.U.C - Koncert odwołany.

KATEGORIA: Koncert

Data 7 grudnia 2017 r. o godz. 19:00
Miejsce Klub u Bazyla
Informacja
Koncert odwołany. Informacje o zwrotach na stronach organizatora.
--

Jesienią 2017 roku L.U.C zagra kilka ostatnich koncertów z projektem REFLEKCJE, który w internecie doczekał się już kilkunastu milionów odsłon.

Artysta nawiązał kontakty z licznymi artystami i ich spadkobiercami, a następnie za ich zgodą połączył swoją muzykę i osobiste teksty z kultowymi refrenami m.in. Ireny Jarockiej, Haliny Frąckowiak, Krystyny Prońko i Magdy Umer.
Tak powstał eklektyczny i międzypokoleniowy projekt łączący hip-hop, poezję, elektronikę i muzykę klubową.

Autentyczne i emocjonalne piosenki z tego albumu przyniosły L.U.C ogromną popularność w internecie, mimo to z powodów osobistych po kilku koncertach zawiesił on dalsze występy z tym projektem. 

W odpowiedzi na liczne prośby fanów tekściarz i producent postanowił jednak zagrać kilka ostatnich REFLEKCYJNYCH koncertów, zamykając projekt przed wiosenną premierą nowej płyty. Nowy album pojawi się 2018 roku i jak zapowiada Rostkowski  będzie otwarciem zupełnie nowego rozdziału jego życia.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK