THE RACONTEURS - SUNDAY DRIVER

Z wizytą w Parlamencie Europejskim

KATEGORIA: Studia

Zastanawialiście się kiedyś jak działa Unia Europejska od środka? Ile prawdy jest w dyrektywie o krzywiźnie banana albo co w zasadzie ta cała biurokracja?

Jeżeli tak to zapraszam was do wysłuchania kolejnego odcinka „Makaronu Na Uszy”. Tym razem będzie z Francji, a konkretniej ze Strasburga, czyli siedziby Parlamentu Europejskiego.

W dniach 13,14 i 15 grudnia miałem przyjemność uczestniczyć w seminarium zorganizowanym przez Biuro Informacji Parlamentu Europejskiego w Polsce. W gronie studentów dziennikarstwa i dziennikarzy mediów akademickich z całej Polski wziąłem udział w spotkaniach z posłami i przedstawicielami mediów. Wszystko po to aby obalić mity i wspólnie zastanowić się jak może wyglądać przyszłość dziennikarstwa w obliczu wszechogarniającej media post prawdy.

Korzystając z okazji zapytałem również Piotra Wolskiego, attaché prasowego Parlamentu Europejskiego, o możliwości jakie Unia Europejska może zaproponować studentom.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej lub po prostu skorzystać z okazji do rozwoju oferowanych przez UE zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.europarl.europa.eu. Jednak przede wszystkim zachęcam do słuchania „Makaronu Na Uszy” w co drugi wtorek o 17:45!

Szymon Majchrzak, Ciao!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK