Czy wiek XXI będzie końcem naszego świata?

KATEGORIA: Studia

Działania poznańskich studentów niejednokrotnie wykraczały poza granice naszego miasta. Ich przypadek jest jednak szczególny. Oni przekraczają nie tylko granice fizyczne, ale przede wszystkim granice mentalne, będąc na krawędzi dwóch światów: świata głuchych i świata słyszących. Ich działania nigdy nie pozostawały bez znaczenia.  Teraz jednak zostały podwójnie docenione – nagrodą z rąk ministra za zwycięstwo w konkursie Popularyzator Nauki 2018 w kategorii Zespół.  

Dziś w Studenckim Patrolu tuż po godzinie 18:00 rozmowa z członkiniami Koła Miłośników JęzykaPapillon z WFPiK. Opowiedzą o swoich wrażeniach z gali rozdania nagród, a także o kolejnych działaniach koła w nowym roku.  Audycję rozpoczniemy jednak od ważnego dla nas wszystkich pytania, z którym zmierzą się także naukowcy  podczas XXI Debaty Akademickiej UAM i UEP:  „Czy wiek XXI będzie końcem naszego świata?”. Odpowiedzi  udzieli prof. Krzysztof Podemski z Wydziału Nauk Społecznych UAM –moderator akademickiej debaty.  

Dzwońcie do nas pod numer 61 875 02 13 lub piszcie podczas audycji na patrol@afera.com.pl. Zaprasza Paula Borowska.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK