BEATSTEAKS - I DON'T CARE AS LONG AS YOU SING

3 rocznica powstania zespołu Wizja Lokalna

KATEGORIA: Muzyka

NASZA WIZJA ROCK`N ROLL`A
Nasza Wizja Rock'n'Roll'a - pod takim hasłem poznański zespół Wizja Lokalna zagra koncert z okazji 3 rocznicy swojego powstania. Do udziału w tym wydarzeniu zostali zaproszeni tak znakomici goście jak Eleanor Gray oraz Ciabatta.

WIZJA LOKALNA to zespół grający skojarzenie klasycznego rocka z gitarowym graniem lat 90-tych. Teksty pisane w języku ojczystym są efektem przemyśleń nad życiem i problemami, z którymi borykają się na co dzień młodzi ludzie. Istnieją od jesieni 2016 r. i w grudniu tegoż roku po trzymiesięcznych przygotowaniach zadebiutowali na scenie grając koncert w ramach III edycji Santa Rock Fest w poznańskim Klubie "Pod Minogą".  21.06.2018  ukazała się debiutancka EP-ka zespołu.ELEANOR GRAY pochodzi z Poznania, swój początek datuje na rok 2012. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej. Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: "Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl. "Wzajemna przyjaźń muzyków oraz totalnie różne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole”.  Eleanor Gray to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków. Eleanor Gray koncertuje gdzie i kiedy tylko się da, i jest przyjmowany entuzjastycznie przez publiczność. "Każdy koncert jest dla nas tak samo ważny. Na scenie zawsze dajemy z siebie 120%, a poza nią dbamy o to, aby w każdym aspekcie być profesjonalistami. Muzyka to nasz sposób na życie, a scena to nasze środowisko naturalne".

CIABATTA – jak taka bułeczka. Muzyczny przysmak z Poznania przyrządzony z pięciorga młodych i nietuzinkowych składników, doprawionych szczyptą brawury, garścią nieszablonowych zagrywek i wiadrem pozytywnej energii. Serwując szeroko pojęte, rockowe klimaty łączy satysfakcję z gry oraz pyszną zabawę, czego efektem są rozgrzewające, przystępne dla każdego wypieki.


 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK