ARCADE FIRE - NO CARS GO

aGain

KATEGORIA: Muzyka

Zespół aGain powstał w Krotoszynie w czerwcu 2015 roku. Debiut sceniczny to 11 grudnia 2015. Grają mocnego ale melodyjnego rocka z ciężkimi gitarowymi riffami opartego o profesjonalną i żywiołową sekcje rytmiczną. Charakterystyczne dla zespołu jest połączenie mocnego i melodyjnego wokalu z rock'owym brzmieniem gitar. Kapela zadebiutowała na scenie u boku zespołu aktora Pawła Małaszyńskiego "Cochise". aGain koncertował w wielu miastach Polski zyskując pochlebne opinie publiczności. Ostatni czas to niewątpliwa przyjemność uczestniczenia w trasie trójmiejskiego składu "Milczenie Owiec", koncerty w Jarocinie, zaproszenie na największy w Polsce zlot aut amerykańskich American Cars Mania oraz występy na jednej scenie z zespołami VIDEO, Luxtorpeda, HEY czy Dżem.
27 stycznia 2019 ukaże się długo oczekiwana płyta zespołu pt. "Obudź się".

"Przez ostatni rok nagrywaliśmy 11 ścieżek muzycznych, które od pewnego czasu towarzyszyło nam zarówno w codziennych działaniach muzycznych jak i koncertowych bo taka była, jest i będzie istota zespołu aGAIN. Nie bez powodu określamy siebie jako grupa muzyczna. Działania nasze skupiają wokół siebie od zawsze wielu muzyków i nastawione są na wspólne tworzenie nutek i koncertowanie."

Płyta ukaże się pod patronatem Radia Afera.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK