ARCADE FIRE - NO CARS GO

Śladami marzeń

KATEGORIA: Studia

W piątkowym Studenckim Patrolu udamy się w podróż Śladami Marzeń. Po godzinie 18:00 nasze studio odwiedzą organizatorzy VII edycji festiwalu Jaśmina i Tomasz Labusowie.

Śladami Marzeń to największy podróżniczy festiwal w Wielkopolsce i jedenz największych w Polsce.  Wydarzenie rozpocznie się już w piątek 1 lutego. W tym roku organizatorzy przygotowali 20 prezentacji podróżniczych,  Fluo Party, 3 imprezy integracyjne, kilkanaście warsztatów tematycznych oraz ogromną dawkę wiedzy w strefie wystawców. Razem z prelegentami odwiedzimy 6 kontynentów, które przejedziemy autostopem, rowerem, jachtem, pontonem, busem i przejdziemy pieszo. 

Natomiast wcześniej, o godzinie 17:10 porozmawiamy na temat projektu badawczego dotyczącego spełnieniu zawodowemu Polaków i dowiemy się jakie wyniki osiągnęli studenci.

 Dzwońcie do nas pod numer 61 875 02 13 lub piszcie podczas audycji na patrol@afera.com.pl. Zaprasza Sandra Suduł.
 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK