RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

Koncert premierowy NAME IT!

KATEGORIA: Afera

Już w najbliższą sobotę, 26 stycznia o godz. 16:00 w audycji Koncertowe Studio wystąpi zespół Hope! Zapraszamy na premierowy koncert najnowszej płyty zespołu "NAME IT".

Płyta "NAME IT" zawiera 12 autorskich kompozycji. Są to utwory które powstawały sukcesywnie od 2014 roku. W międzyczasie dużo się wydarzyło. Zespół był w Must Be The Music, zagrali na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock 2018, zagrali też u boku swoich idoli m.in. Limp Bizkit, Suicidal Tendencies oraz Body Count. Sukcesywnie powstawały teksty opowiadające o tym co ich otacza, wspólnych relacjach, problemach mentalnych, rozterkach egzystencjonalnych i miłosnych, delikatnie zahaczając o problemy uzależnień i kończąc na miłości do matki ziemi. Wszystko esencjonalnie doprawili zielonym dymem. Taka jest ta płyta… nazwij ją jak chcesz!Hope w audycji Koncertowe Studio, już w sobotę o godz. 16:00 na www.afera.com.pl/player i na 98,6!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK