TO KILL A KING - NO MORE LOVE SONGS

Koncert projektu Albo Inaczej 2

KATEGORIA: Afera

Już w najbliższą sobotę, 2 lutego o godz. 16:00 specjalnie wydanie audycji Koncertowe Studio. Tym razem wyjątkowo gramy nie z naszego radiowego studia, a prosto z warszawskiego Teatru Muzycznego "Roma". Zapraszamy na retransmisję koncertu projektu Albo Inaczej 2, który odbył się 2 listopada 2018 roku.

W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Ten Typ Mes czy Pezet. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków. W ubiegłym roku projekt Albo Inaczej doczekał się kontynuacji. Wiosną ukazała się płyta Albo inaczej 2, na której tym razem wystąpili przedstawiciele młodego pokolenia polskiej sceny. Na albumie można było usłyszeć m.in. Fismolla, Monikę Borzym, Igo, Rosalie., Krzysztofa Zalewskiego czy Justynę Święs. 
Koncert projektu Albo Inaczej 2 w audycji Koncertowe Studio, już w sobotę o godz. 16:00 na www.afera.com.pl/player i na 98,6!
Za udostępnienie materiału dziękujemy Alkopoligamii.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK