CYPRESS HILL - HOW I COULD JUST KILL A MAN

Siódmy W Świecie

KATEGORIA: Studia

W życiu każdego z nas zdarzają się momenty, w których chcielibyśmy rzucić wszystko i wyjechać. Dokąd? Najlepiej tak daleko jak tylko się da. Może do Azji? Dlaczego nie. Właśnie na taki sam pomysł wpadł mój dzisiejszy rozmówca. Dawid Siódmiak, bo o nim mowa, to student, bloger, ale przede wszystkim podróżnik. W swojej, wciąż krótkiej, karierze zdążył już przejechać autostopem Ukrainę, Portugalię, Maroko i Indie, a o swoim największym projekcie, czyli dwumiesięcznej wyprawie do Azji opowiedział mi podczas jednego z mroźnych popołudni w Maceracie.  

Swoją opowieść zaczął od słów„znalazłem tanie bilety, kupiłem i tak jakoś poszło…”. Jeżeli dla was również brzmi to surrealistycznie to nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do słuchania kolejnego odcinka „Makaronu Na Uszy”

Jeżeli wciąż was nie zachęciłem to wspomnę tylko, że będziecie mieli okazję dowiedzieć się również chociażby jak to jest uczyć angielskiego w kambodżańskiej szkole. Bo przecież oprócz korzystania z daleko azjatyckich uroków można tam przecież dać coś od siebie. Podążając za tą myślą autor bloga siodmywświecie.pl postanowił zorganizować akcję „Chcę Się Uczyć”  i prowadził lekcje angielskiego dla dzieci w Takeo.

Wszystkie swoje przygody Dawid opisuje na blogu siódmywświecie.pl. Tam na bieżąco możecie śledzić prowadzone przez niego wyprawy oraz poczytać o cennych poradach. Ja tym czasem zapraszam do słuchania „Makaronu Na Uszy” jak zawsze, w co drugi wtorek o 17:45.

Do usłyszenia za dwa tygodnie,
Szymon Majchrzak, ciao!   

 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK