TERRIFIC SUNDAY - MŁODOŚĆ

Koncert zespołu Sonbird

KATEGORIA: Afera

Już w najbliższą sobotę, 9 lutego o godz. 16:00 w audycji Koncertowe Studio wystąpi zespół Sonbird!

Zespół powstał w 2015 roku z inicjatywy Kamila Worka i Macieja Hubczaka, tworzy go grupa przyjaciół z Żywca. Po zmianach personalnych do składu zespołu dołączył Dawid Mędrzak oraz Tomasz Kurowski. Teksty piosenek zespołu oparte są na przemyśleniach i przeżyciach członków. Na swoim koncie mają już m. in. zwycięstwo w Festiwalu Supportów 2017 oraz wyróżnienie w konkursie Skoda Auto Muzyka, w którym znaleźli się w TOP5 Katarzyny Nosowskiej. Zagrali na Męskie Granie, OFF Festiwal, Kraków Live Festival, Open Stage Opener Festival, Enea Spring Break Festival, Czad Festiwal. Są także finalistami Life On Stage przy Life Festival Oświęcim, mianowani na laureatów SO!MUSIC jako Nadzieja Roku 2017.

Rok 2018 rozpoczęli z ogromnym wyróżnieniem przyznanym przez 70 wybitnych dziennikarzy, bookerów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy w Plebiscycie "SANKI" Gazety Wyborczej, okrzyknęli zespół Sonbird jednymi z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej. W styczniu zespół rozpoczął przygotowania do nagrania debiutanckiej płyty. Zamknięci w drewnianym domku pośród lasów Beskidu Żywieckiego, wraz ze swoim producentem pracują nad materiałem, a pierwszymi efektami tej pracy podzielili się w połowie lutego, prezentując singiel "Głodny".Sonbird w audycji Koncertowe Studio, już w sobotę o godz. 16:00 na www.afera.com.pl/player i na 98,6!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK