RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

Zostań ekonomistą!

KATEGORIA: Studia

W piątkowym Studenckim Patrolu po godzinie 17:00 porozmawiamy o konkursie na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej - Genius Universitatis 2019. Naszym gościem będzie  Anna Wdowińska z fundacji  edukacyjnej Perspektywy.

Natomiast  po godzinie 18.00 nasze studio odwiedzi  Dziekan Wydziału Ekonomiczno-Społecznego UPP prof. Walenty Poczta. Profesor opowie nam o  Dniu  Współpracy na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym Uniwersytetu Przyrodniczego oraz konkursie "Zostań ekonomistą".

Konkurs "Zostań ekonomistą" adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest wspieranie rozwoju ambitnych i wyróżniających się wiedzą ekonomiczną uczniów szkół średnich, popularyzowanie wiedzy ekonomicznej, podnoszenie świadomości gospodarczej uczestników konkursu oraz zachęcanie do podjęcia studiów ekonomicznych.

Dzwońcie do nas pod numer 61 875 02 13 lub piszcie podczas audycji na patrol@afera.com.pl. Zaprasza Sandra Suduł.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK