KURCZAT - MIEJSKIE INFEKCJE

"Krok po kroku. Z Ziemi Ognistej na Alaskę"

KATEGORIA: Afera

371 dni podróży, 65 000 kilometrów, 15 państw. Michał Woroch i Maciej Kamiński wyruszyli w taką niezwykłą trasę. Codziennie o 8.30 i 16.30 zapraszamy na kolejne odcinki książki która pokazuje jak łamać stereotypy, słabości i przeciwności. 

Rzuciliśmy wyzwanie trasie a przy okazji – samym sobie. Przez 371 dni poruszaliśmy się Landroverem Defenderem, do którego samodzielnie zaprojektowaliśmy szereg udogodnień. Z początku, kiedy opowiadaliśmy o swoim planie, pukano się w czoło. Pomimo wszystkich przeciwności ruszyliśmy w podróż życia. Wheelchairtrip - to tysiące kilometrów bezdrożami Ameryki Południowej. Białe piaski pustyni Atacama, rejs Amazonką do serca dżungli – Iquitos, ceremonie Ayahuaski, tonięcie w błocie, tropikalne choroby, eksplozje silnika i jeden cel: udowodnić, że można pokonać tę morderczą trasę będąc niepełnosprawnym.


foto. facebook.com/wheelchairtrip

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK