RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

MESAJAH & RAS LUTA w Poznaniu

KATEGORIA: Muzyka

Zapraszamy na niezwykle energetyczny koncert dwóch niezwykle uzdolnionych wokalistów: MESAJAH & RAS LUTA, który już 23 lutego odbędzie się w klubie B17 w Poznaniu. Nie może Was zabraknąć!

Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku. Te zdolności, niepowtarzalna barwa głowu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych. Występował między innymi podczas takich festiwali jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych. Otwierał koncerty dla takich artystów, jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie.

Ras Luta – polski wokalista, autor tekstów oraz ikona polskiej sceny reggae. Znany z EastWest Rockers, a także ze współpracy z Maleo Reggae Rockers, Natural Dread Killaz, Juniorem Stressem, Mariką, Grubsonem czy Dreadsquad. Koncertował na najważniejszych muzycznych wydarzeniach w Polsce – Ostróda Reggae Festival, Reggaeland, Heineken Open’er czy Coke Live.

Oba koncerty zostaną poprzedzone występem... FloFAYAman❗
To raggamuffinowy nawijacz z Poznania. Oprócz solowego grania współtworzy zespół BUNTek. Jest współzałożycielem Reggae Family Poznań oraz współorganizatorem #ŁOMOT positive freestyle battle.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK