RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

Aferowicz zwyciężył!

KATEGORIA: Afera

Nagroda  EduInspiracje Media jest przyznawana w konkursie organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE). Więcej przeczytacie: tutaj

Tym razem laureatem został nasz redakcyjny kolega Szymon Majchrzak.

Oto co powiedział:

- Moja przygoda z Radiem Afera rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku. Zostałem reporterem oraz korespondentem, co pozwoliło mi zarówno na rozwijanie moich umiejętności, jak i na zdobycie narzędzi umożliwiających szlifowanie dziennikarskiego warsztatu. Na samym początku współpracy nie spodziewałem się, że przy tej okazji uda mi się tak wiele osiągnąć…
 
Jednym z najbardziej budujących przeżyć było otrzymanie nagrody w konkursie EDUinspiracje. Jest to inicjatywa podejmowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji każdego roku. Do tej pory odbyły się cztery edycje konkursu, w których wyłoniono 40. laureatów. Chociaż każda z nich odbyła się pod innym hasłem, cel konkursu był zawsze ten sam – wybranie najlepszych projektów dofinansowywanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz promocja dobrych praktyk. Nagroda ta, nie tylko wsparła moje przyszłe projekty finansowo, ale co ważniejsze dała mi poczucie ogromnego spełnienia.
 
Wygraną w kategorii media -materiał radiowy, odniosłem dzięki stworzonemu przeze mnie reportażowi „ZaAferowany we Włoszech” oraz cyklu realizowanego pod wspólną nazwą „Makaron na Uszy”.  Poszczególne odcinki są emitowane w Radiu Afera w co drugi wtorek o godzinie 17:45. Zawierają one regularne relacje opowiadające o wybranych przeze mnie wydarzeniach, ludziach, historiach i własnych przeżyciach w miasteczku Macerata. Nie za długie i zrealizowane w lekkim włoskim stylu, mają na celu zarazić słuchacza śródziemnomorskim klimatem i nader wesołym, a zarówno kreatywnym podejściem do życia.
 
To wszystko jednak nie wydarzyłoby się, gdyby nie program Erasmus+. To dzięki niemu otrzymałem szansę zamieszkania w samym sercu Italii. Staram się to wykorzystywać każdego dnia czerpiąc z lokalnej kultury i spotykając się z członkami społeczności. Całe to bogactwo stanowi inspirację i pomaga mi realizować plany, o których jeszcze kilka miesięcy temu nie odważyłbym się nawet pomyśleć.
 
Wsparcie Radia Afera jest i będzie dla mnie zawsze czymś, co pozwoliło mi wykonać niezwykle istotny krok na długiej drodze w karierze. Krok - dzięki któremu rozwinąłem się i zostałem wyróżniony nagrodą. Uświadomiłem sobie, że są ludzie, którzy chcą słuchać moich audycji, a co więcej, którzy je doceniają.


Serdecznie gratulujemy!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK