MILKY CHANCE - STOLEN DANCE

Alex Stolze feat. Ben Osborn w Klubie pod Minogą

KATEGORIA: Muzyka

Już 27 lutego o godz. 20:00 w klubie Pod Minogą pierwszy koncert Alexa Stolze i Bena Osborna w Poznaniu w ramach europejskiej trasy koncertowej Letters From The Border!

O artystach i koncercie:

Skrzypek, producent i autor tekstów, Alex Stolze, zdobył uznanie w świecie muzyki jako kompozytor i współtwórca szeregu projektów artystycznych, wyróżniając się połączeniem różnych światów melodii i dźwięków. Znany ze wpółpracy z takimi twórcami elektroniki jak Bodi Bill i UNMAP oraz z eksperymentalnym awangardowym trio Dictaphone, tworzył i zmieniał oblicze berlińskiej sceny alternatywnej. Teraz na scenie w nowej odsłonie - jako solowy artysta i szef wytwórni Nonostar - w poetyckim i zaangażowanym połączeniu skrzypiec, elektroniki i połamanego beat’u otwiera uszy na szereg nowych muzycznych możliwości.

Ben Osborn  - wielokrotnie nagradzany brytyjski poeta, kompozytor i songwriter, syntetyzuje styl ballad Leonarda Cohena z eterycznymi aranżacjami smyczków, skąpanymi w rytmach islandzkiej elektroniki à la Björk i dryfującymi akordami fortepianowymi inspirowanymi Erikiem Satie. Debiutancki album Ben Osborna "Letters from thr Border", wyprodukowany przez Alexa Stolze, ukaże się wiosną 2019 za pośrednictwem wytwórni Nonostar, a już teraz, do zobaczenia i posłuchania na żywo, podczas pierwszej polskiej trasy koncertowej.

Start:  27 Lutego, godz. 20:00
Zapraszamy!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK