RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

Retro, Kosmiczne dżemy i stonery!

KATEGORIA: Muzyka

W Pleszewie co roku można usłyszeć zespoły które są inkarnacją, tego magicznego momentu w historii, jakim jest przełom lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. W tym roku dane będzie nam usłyszeć WILLOW CHILD. Będzie Hammond, będą dzwony czyli ogólnie rzecz ujmując, jest to retro.

FB: https://www.facebook.com/WillowChildOfficial/
BC: https://willowchild.bandcamp.com/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=d2J3QdHXaDg

Natomiast kolejną ogłoszoną formacją jest ELECTRIC OCTOPUS. Czyli, kosmiczne przestrzenie wypływające spod palców muzyków, długie i magiczne. Pochodzą z Belfastu na planecie ziemia.

FB: https://www.facebook.com/electricoctopusofficial/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=3WuuBAoMBds&tAle to nie wszystko. Pierwszego lutego światło dzienne ujrzał split, czterech formacji. Są to DOPELORD, MAJOR KONG, SPACESLUG i WEEDPECKER. Ten skład odwiedzi Poznań. Wszystkie cztery formacje będziemy mogli usłyszeć w klubie u Bazyla. Będzie to niedziela, dwudziesty czwarty luty.

Oficjalne wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/759569907750262/
Split:
https://www.youtube.com/watch?v=AMySuLLMS0s

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK