BARANOVSKI - CZUŁE MIEJSCE

Kolejna odsłona Brutal Assualt

KATEGORIA: Afera

Czeski Brutal Assault to już nie tylko festiwal muzyki metalowej, ale muzyki, która wykracza poza określone granice gatunku. Mimo iż słynie z prezentowania głównie różnorakich odmian metalu, coraz częściej można uświadczyć tam folk, ambient a nawet synthwave. W tym roku zobaczymy Heilung - duński zespół, który sięga do korzeni plemion germańskich, czyli do czasów, które dopiero kształtowały to jak wyglądać będzie kultura wikingów. Na Brutalu ponownie pojawi się także Myrkur, która pod koniec ubiegłego roku zagrała koncert w Poznaniu, łącząc ze sobą różnorakie folkowe ballady i ciężkie, black metalowe widowisko. Do tego sierpniowy festiwal uraczy nas także irlandzkim zespołem Primordial, szkockim Saor czy Batushką z Polski. A to jeszcze nie wszystko, co zostało i zostanie ogłoszone, bo do festiwalu pozostało jeszcze kilka miesięcy. 
Po więcej informacji o Brutal Assault, który odbędzie się w Czechach od 7 do 10 sierpnia, zaprasza Diana Lisiecka już dziś po północy na audycję Berserk. Do usłyszenia!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK