RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

Wolontariusze poszukiwani

KATEGORIA: Studia

W poniedziałkowym Studenckim Patrolu po godzinie 17:00 porozmawiamy z Łukaszem Fornalikiem z Centrum Praktyk, Karier i Staży Studentów i Absolwentów Politechniki Poznańskiej, który opowie o naborze wolontariuszy na XXIII Targi Pracy Politechniki Poznańskiej.

Po 18:00 połączymy się telefonicznie z doktorem Piotrem Trąpczyńskim z Uniwersytetu Ekonomicznego. W czasie rozmowy dowiecie się w uznaniu jakich zasług UEP przyzna tytuł Doktora Honoris Causa profesorowi Michealowi E. Porterowi.

Profesor Porter otrzymał pierwszą w historii Nagrodę za Całokształt Twórczości, przyznawaną przez Departament Handlu USA za wkład w rozwój gospodarki, został także wybrany Honorowym Członkiem Towarzystwa Królewskiego w Edynburgu oraz innych stowarzyszeń honorowych. W 2000 roku Uniwersytet Harvarda przyznał mu tytuł Profesora Uniwersyteckiego, będący najwyższym wyróżnieniem, jakie można przyznać pracownikowi tej uczelni. Teraz do tych osiągnięć dołączy także wspomniany tytuł Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Dzwońcie do nas pod numer 61 875 02 13 lub piszcie podczas audycji na patrol@afera.com.pl. Zaprasza Kamil Paczek.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK