SNOWMAN - ZNÓW JESTEŚ SOBĄ

Gaahls Wyrd przyjeżdża do Poznania

KATEGORIA: Muzyka

Gaahls Wyrd rozpoczęło swoją muzyczną przygodę w roku 2015 zaczynając karierę koncertem na black metalowym norweskim festiwalu. Gaahl, były wokalista grupy Gorgoroth i God Seed postanowił kontynuować swoją przygodę z black metalem, jednak jego nowa muzyka została nieco urozmaicona pod wpływem zakończonej już współpracy z Wardruną. 7 lutego ukazał się pierwszy singiel zespołu zatytułowany "Ghosts Invited", który zapowiada nadchodzący album "GastiR" mający ukazać się w maju tego roku.

Poznański koncert Gaahla odbędzie się w towarzystwie szwedzkiego Tribulation i Uady prosto ze Stanów Zjednoczonych. Więcej o koncercie, który odbędzie się 5 marca w Klubie u Bazyla będziecie mogli posłuchać w audycji Berserk w najbliższy poniedziałek 4 marca po północy, na którą serdecznie zaprasza Diana Lisiecka.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK