Młodzi na rynku pracy

KATEGORIA: Studia

Dziś po 17:00 w Studenckim Patrolu posłuchamy komentarza eksperckiego starszej specjalistki Grupy Pracuj ds. PR i CSR, Aleksandrą Skwarską, która opowie o sytuacji młodych osób na rynku pracy.

Po godzinie 18:00 natomiast zaplanowaliśmy dwie rozmowy z organizatorkami XXIII Targów Pracy Politechniki Poznańskiej oraz Targów Pracy Job Spot na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Pierwszymi rozmówczyniami będą przedstawicielki Centrum Praktyk i Karier PP, Katarzyna Pusiak i Iwona Michałowska. Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej organizowane są już od 1996 r. i są jednym z największych przedsięwzięć na rynku pracy. Tym razem dla uczestników przygotowanych zostało ponad 110 stoisk podczas dwóch dni targowych. Odbędą się one 13 i 14 marca 2019.

Następnie połączymy się telefonicznie z Kierowniczką Biura Karier UEP, Moniką Magdziarek. Targi Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń tego typu kierowanych do poznańskich studentów. Wydarzenie niezmiennie stwarza przedsiębiorcom okazję do bezpośredniego dotarcia do osób z każdej uczelni  i pozyskania kandydatów do pracy spełniających ich oczekiwania. Tegoroczna edycja targów została zaplanowana na 12 marca 2019 roku i odbędzie się w Gmachu Głównym UEP.

Dzwońcie do nas pod numer 61 875 02 13 lub piszcie podczas audycji na patrol@afera.com.pl. Zaprasza Kamil Paczek.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK